RTV Rijnstreek

RTV Rijnstreek

advertentie
Geschreven door Rtv Rijnstreek
20-10-2024 13:00


Duel ONA’53 - Renswoude Gestaakt na Blessure Scheidsrechter
Foto: Duel ONA’53 - Renswoude Gestaakt na Blessure Scheidsrechter
Het duel tussen ONA’53 en Renswoude gestaakt
Het duel tussen ONA’53 en Renswoude is zaterdagmiddag voortijdig beëindigd nadat scheidsrechter J.T.G. Vermeer geblesseerd raakte. De wedstrijd werd gestaakt met nog 21 minuten te spelen, terwijl de thuisploeg ONA’53 op een 1-0 voorsprong stond.

Na ongeveer zeventig minuten spelen verzwikte de scheidsrechter haar enkel, waardoor ze niet verder kon fluiten. Dit leidde tot het stilleggen van de wedstrijd in Wageningen. Hoewel de blessure een abrupt einde maakte aan de wedstrijd, had ONA’53 in het deel dat wel gespeeld werd het betere van het spel.

De enige serieuze kans die ONA’53 wist te creëren, werd direct benut. De thuisploeg scoorde en kwam zo op een 1-0 voorsprong. Wanneer en hoe de resterende 21 minuten zullen worden uitgespeeld, is op dit moment nog niet bekend.

Voorlopig blijft de 1-0 tussenstand in het voordeel van ONA’53 gehandhaafd, in afwachting van nadere informatie over het vervolg van de wedstrijd.

sport 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: nieuws@rtvrijnstreek.nl

of bel 0317-712084

Wageningen  Sport 

 
  • RTV Rijnstreek TV
  • RTV Rijnstreek Radio
advertentie