4-10-2019 7:10
Gemeente Wageningen start met sloop verouderde Olympiahal

De gemeente Wageningen start maandag met de sloop van de Olympia sporthal. Het pand is zwaar verouderd en bevat asbest.
Er wordt zoveel mogelijk materiaal gestript om mogelijk her te gebruiken. De grootste sloopwerkzaamheden beginnen in november. Volgende week wordt het eerste werk verricht.
Speelveld
Vrachtwagens vervoeren sloopmateriaal vanaf de Rooseveltweg via de Kampweg. De gemeente geeft aan dat basisschool de Bijenkorf aan de Buurtseweg geen last ondervindt van de werkzaamheden. Na verwachting is de sporthal voor Kerst volledig gesloopt. Na de sloop zaait de gemeente gras op de locatie zodat het gebruikt kan worden als speelveld door de basisschool.
Omwonenden hebben de gemeente verzocht om de letters van de naam 'Olympiahal' te bewaren en daar in het nieuwe park een leuke bestemming voor te vinden.
Door: RTV Rijnstreek - Redactie
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: nieuws@rtvrijnstreek.nl
of bel 0317-712084


